איזה ציוד לבריכות שחיה יש לקנות?

במידה ואתם מעוניינים להקים בריכת שחיה למטרה פרטית, עסקית, ציבורית, או כל מטרה אחרת, חשוב מאד לזכור, שמעבר לבריכה עצמה, עליכם גם לקנות ציוד עבורה. יש קטלוג שלם של ציוד לבריכות שחיה שיש לרכוש. חשוב מאד לציין שככל שהציוד שתרכשו יהיה איכותי יותר – כך תצטרכו להחליף אותו פחות. לכן, כדאי להשקיע קצת יותר כסף ברכישת הציוד, וכך לא תצטרכו להחליף אותו בכל שנה עקב בלאי. כעת, חשוב רק להבין, איזה ציוד לבריכות שחיה אתם צריכים לרכוש.

 

רשימה המלאה – ציוד לבריכות שחיה

  • משאבות סחרור – אלו הן משאבות חשובות מאד עבור התפקוד של בריכת השחייה. התפקיד של המשאבות הוא לדאוג לסירקולציה בתוך הבריכה, ובכך לחילוף חומרים איכותי, וכך גם מונעים מצב שבו יש ריכוז של חומר מסוים בתוך הבריכה לאורך זמן.
  • מסננים – אולי הדבר הראשון שעולה לנו לראש, כאשר אנו חושבים על ציוד לבריכות שחיה, אלו הם המסננים. תפקיד המסננים הוא לדאוג כמובן, שחומרים בעייתיים לא ייכנסו לתוך הבריכה. יש לזכור שבבריכה יש לשמור על איזון עדין מאד בין מגוון החומרים, והמסננים מסייעים לכך באופן אקטיבי.
  • כיסוי לבריכה – כאשר הבריכה לא נמצאת בשימוש, ההמלצה היא לכסות אותה תמיד, בכדי למנוע אידוי מוגזם של המים והשפעה ישירה של קרני השמש, רוחות או לכלוך שיכול להיכנס אליה. יש כיום כיסויי PVC איכותיים במיוחד אפשר לרכוש עבור הבריכה.
  • ציוד הכלרה – עוד ציוד לבריכות שחיה שיש לרכוש, הוא ציוד ההכלרה. זהו ציוד שיש לחדש מעת לעת, והוא תמיד דואג שתהיה רמה מדויקת של כלור בתוך המים, בעזרת טבליות מלח. יש לזכור שהכלור מסייע לחיטוי הבריכה, ומכאן החשיבות שלו.

 

להתעדכן בציוד הנדרש

כמובן שיש לעתים ציוד נוסף שיש לרכוש עבור הבריכה שלכם. בין השאר, יש צורך לרכוש משאבות חום, ציוד למדידת הכלור במים, ציוד הצלה, ועוד ציוד נוסף. כדאי תמיד לפנות לגורם מקצועי בתחום, לפרט בפניו מהי הבריכה שלכם, וכך תוכלו ליצור רשימת ציוד.

You may also like...

כתיבת תגובה