איך בוחרים טפטים לחדרים בבית?

טפטים לחדרים

טפטים לחדרים

החלטתם כי אתם מעוניינים לעצב מחדש את קירות הבית, ובאופן טבעי, אתם פונים לאופציית הטפטים, ולא בכדי. מסתבר כי כיום, אפשר לבחור טפטים לחדר מסוים בבית, כאשר כל חדר יהיה עם טפט ייחודי משלו, ויקנה לחדר אופי ייחודי. מן הצד השני, ברור הוא כי כאשר אנו בוחרים טפטים לחדר מסוים, אנו גם חושבים על העיצוב הכללי של הבית, ויש להביא זאת בחשבון. אז איך יודעים לבחור את הטפטים לחדר מסוים, ובפרט לחדרים אשר משתנים עם השנים?

טפטים לחדרים – כמה דוגמאות למעגל הטפטים

  • טפטים לחדר תינוקות – אם מדובר על טפט לחדר של תינוק אשר זה עתה נולד, אפשר למצוא טפטים צבעוניים ועדינים למדי, בגוונים בהירים, אשר יכולים להשרות רוגע על התינוק, ולתת אווירה קסומה לחדר לכל הדעות.
  • טפטים לחדר ילדים – כאשר התינוק גדל והופך לילד, אפשר בהזדמנות זו גם להחליף את הטפט. כעת אפשר לבחור טפטים בצבעים חזקים ובולטים הרבה יותר, ואפשר גם לתת לדמיון לעשות את שלו, וכמובן גם לשתף את הילד בהליך הבחירה. אפשר לשלב טפטים עם דמויות שהילדים אוהבים, וליצור עבורם חדר נהדר.
  • טפטים לחדר בני נוער – האמת היא כי סביב גילאי 14-15 הילדים כבר לא ממש ילדים, והם רוצים לשנות את עיצוב החדר שלהם. זו הזדמנות בחור טפטים חדשים. על פי רוב לטפטים לחדרי נוער יש מראה נטראלי יותר – אפשר לבחור דמויות נטרליות, לבחור טפטים בצורת אותיות, גלים, כוכבים, או כל צורה אחרת שתשתלב היטב. כמובן שגם כאן – חשוב לשתף את בני הנוער בתהליך.

וזו רק ההתחלה

עמדנו כאן על תהליך הבחירה של הטפטים בחדר אחד בעצם, אשר יכול להשתנות עם השנים. יש לזכור כי היתרון של הטפטים, הוא בכך שגם ניתן להוריד אותם בבוא העת, ובמקומם להדביק טפטים חדשים. כך אתם מקבלים עיצוב שמשתנה עם השנים, במחיר נוח, ויכולים תמיד לעצב מחדש את הבית ואת חדריו בקלות.

You may also like...

כתיבת תגובה