הצללה

אמצעי הצללה עבור אחסון חפצים שמאוחסנים בחלל הבית

כאשר מאחסנים חפצים שונים בחלל הבית קיימת שאיפה מרכזית אחת לפיה במהלך האחסון לא ייגרם לחפצים נזק. עם זאת, לחפצים שנמצאים באחסון אורבים אויבים רבים כשבין היתר מדובר על נזקי לחות, נזקים שנגרמים ממכות פיזיות, משינויי טמפרטורה קיצוניים ועוד. בנוסף לכל אלה, אורבת לחפצים הנמצאים באחסון סכנה גדולה נוספת – וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת – מדובר על קרינת השמש.

אחסון של חפצים שונים בחלל הבית ללא אספקה של תנאי הצללה נאותים עלול להוביל לבלאי מוקדם של הציוד ואף להרס מוחלט של הרהיטים. במקרים מסוימים מדובר על התייבשות של אריגים, במקרים אחרים מדובר על דהייה מוחלטת של הצבע, על דהייה של משטחי צבע באופן לא סימטרי ועוד.

לדאוג שתהיה הצללה איכותית

במקרים מסוימים ניתן לדאוג להצללה של כל חלל האחסון באמצעות הדבקת מדבקות ייעודיות מיוחדות על החלון שמהוות מעין מסננת קרינה וכמובן שניתן גם להתקין וילונות בדרגות אטימה שונות. עם זאת, כל עוד האחסון מבוצע בחדר שמשמש גם למגורים, הרי שבדרך כלל לא ניתן להימנע באופן מלא מחשיפה לקרינת השמש.

במקרים מסוימים ניתן לפנות חדר אחד בבית שישמש לאחסון באופן בלעדי, אך סגירת כל החלונות והימנעות מוחלטת מחשיפה לקרינת השמש עלולות ליצור בחדר האחסון תחושת מחנק ולהוביל להצטברות של עובש.

הפתרון המושלם ביותר לכל צרכי האחסון שלכם

אם אתם זקוקים לשירותי אחסון מקצועיים, מה דעתכם לבחור בפתרון של מיקור חוץ? אנחנו מתכוונים כמובן לפנייה לחברה מקצועית שמספקת שירותי אחסנה עבור מוצרים, ציוד, סחורות ורהיטים שונים לתקופות זמן משתנות. חברות מקצועיות הפועלות בתחום זה מאפשרות לכם ליהנות מחלל אחסון ייעודי ומוצל שגם מאפשר לכם ליהנות מחלל פנוי בבית.

You may also like...

כתיבת תגובה