כל מה שצריך לדעת על התקנת מערכות כיבוי אש בבית

כולנו מעוניינים לשמור על הבית שלנו מוגן לחלוטין, ורואים בו את המקום שמספק לנו חום והגנה. על כן, אנו רוצים שהבית יספק לנו הגנה, גם במצבי חירום של שריפה. על כן, אנשים רבים מבקשים להתקין מערכות כיבוי אש בבית שלהם, כך שהם יוכלו לקבל את ההגנה הטובה ביותר – גם במידה ופורצת שריפה שאיננה מתוכננת. חשוב כמובן להבין מה כוללת ההתקנה, מה החשיבות של המערכות הללו, ומה בעצם המערכות הללו כוללות בפועל.

מערכות כיבוי אש – להכיר את המערכת מקרוב

  • מדוע ההתקנה חשובה? – חשוב מאד להתקין מערכות כיבוי אש בבית, משום שהתמורה שהן יתנו לכם לא תסולא בפז. אנחנו כמובן מאחלים לכם שמעולם לא תצטרכו לעשות שימוש במערכות הללו, אך במידה וכן – הן יכולות להציל חיים, ולהפסיק את השריפה עוד בשלביה הראשונים. כמו כן, מערכות כיבוי אש בבית מאפשרות למנעו נזקים לציוד וגם לבית עצמו, ומכאן התמורה האדירה שלהן.
  • ממה המערכת מורכבת? – מערכות כיבוי אש בבית כוללות כמה חלקים שונים, אשר נועדים גם לגלות את השריפה, וגם לכבות אותה. ישנם גלאי עשן מיוחדים, אשר יכולים להתריע במידה ויש סכנה לשריפה, ואף לשלוח התראה לטלפונים הסלולריים שלכם, או לכל מערכת תקשורת אחרת. מעבר לכך, המערכות כוללות ספרינקלרים שיכולים להיכנס לפעולה באופן ידני או אוטומטי ברגע שהם מתחממים הטמפרטורה הגבוהה.
  • איך תקינים את המערכות? – אופן ההתקנה של מערכות כיבוי אש בבית תלוי כמובן באזור שבו הן מותקנות. לרוב, נהוג להתקין את המערכת באזורים שנחשבים רגישים במיוחד – המטבח, שבו לרוב פורצות הדליקות, או בפינות עישון בבית במידה ואלו קיימות. מומלץ גם למקם אותן ליד מקומות שבהם יש פעילות מוגברת של מכשירי חשמל.

זה הזמן לישון בשקט

בהתקנה של מערכות לכיבוי אש בתוך הבית שלכם, אתם תוכלו ללכת לישון בשקט, בידיעה שאתם מכוסים בכל מצב שהוא. המערכות הללו מסייעות לכם לטפל בדליקות בצורה הטובה ביותר שיש, ומאפשרות לכם להציל את הבית.

You may also like...

כתיבת תגובה