וילון תחרה

וילון תחרה

וילון תחרה

אם אתם חובבי עיצוב, בוודאי אתם אוהבים לשדרג את הבית בדברים מעניינים ומעוצבים. עיצוב צריך להיות מיוחד, דבר שלא חוזר על עצמו, מושך את העין ובעל מראה קלאסי. מרבית החלונות בבית יכולים להיות דומים, ורבים אינם אוהבים את מראה החלון כפי שהוא. כמובן שהפתרון העיצובי המושלם לעיצוב הוא וילונות. הוילונות מעניקים עיצוב מיוחד לחלון, שמושך את העין, נותן מראה מעניין הרבה יותר, וכמובן מאפשר לחסום את חדירת האור והחום אל הבית כאשר החלון פתוח. אחד הוילונות המומלצים ללא ספק לכל בית, בשל התאמתו ואיכותו, הוא וילון תחרה.

 

קצת על וילון תחרה

בד התחרה הוא אריג אוורירי, שנעשה במכונה או בתפירת יד. ייחודו הוא הצורה האוורירית שלו, והשקיפות שהוא מעניק. האריג נוצר באמצעות הסרת חוטים מתוך בד ארוג, בכדי להגדיל את המרווח שבין חוטי האריג, מה שמעניק לו את הצורה האוורירית והשקופה. האריג עשוי לרוב מבדי כותנה, אך בנוסף גם מחוטי משי, כסף וזהב. וילונות רבים עושים שימוש בבד זה, כשם שהוא מתאים בעיצובו למקומות שונים, ולכל סוג של חלון. לוילונות העשויים מאריג זה מגוון יתרונות:

  • צבעים שונים ומגוונים – ניתן לשלב מגוון צבעים מיוחדים ומגוונים, ובכך להתאים את הוילונות בדיוק לעיצוב שאותו אנחנו מחפשים. הצבע הפופולארי ביותר לסוג וילונות זה הוא לבן שמנת, מאחר והוא מתאים למרבית עיצובי הבית.
  • עיצובים מגוונים – וילנות רבים מיוצרים עם עיצובים שונות וצורות מיוחדות, אשר מעניקות להם מראה ייחודי שיכול להתאים  לכל חלון ולכל עיצוב.
  • כיסוי עדין – האריג ממנו מיוצרים הוילונות, מאפשר להעניק באמצעותם כיסוי עדין ודקורטיבי לחלון, ובכך לנצל במקסימום את האור הטבעי המגיע מבחוץ. נתון זה הופך את הוילונות הללו לפופולאריים מאוד.
  • ניתנים לניקוי פשוט – למרות שלכאורה, ניקוי וילונות תחרה נראה מסובך במעט, הוא פשוט הרבה יותר משחשבתם. כל שצריך לעשות הוא להסיר את הוילונות מהמתלה שלהם, לשטוף אותם באמבטיה בעדינות, ולהשתמש בחומר ניקיון עדין על מנת לנקות אותם. אין צורך בשפשוף, רק להכניס את הוילונות לאמבטיה עם חומר ניקוי עדין שיסיר את הלכלוך.

 

רעיונות לעיצובים

חושבים על עיצוב הבית בעזרת וילונות אך אין לכם רעיונות? דרך מעולה לקבל השראה לעיצוב היא באמצעות אתרי האינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להכנס לאחד ממנועי החיפוש, ולהקיש "עיצובי וילון תחרה", ולהסתכל על עיצובים שונים מהם תוכלו לקבל את ההשראה לעיצוב שאתם מחפשים.

זה הזמן לרענן את עיצוב הבית

אז אם המראה של החלונות בבית משעמם אתכם, אם אתם מרגישים שהמראה חוזר על עצמו, כנראה שזה הזמן לקחת צעד ולעשות שינוי. הכנסו אל האינטרנט, וחפשו עיצובים שונים ומגוונים של וילונות, ובדקו על חנויות שונות לרכישת וילון תחרה. לכו עם הטעם האישי שלכם, ועם המראה שאתם מחפשים, ותהפכו את הבית שלכם לחדש.

You may also like...

כתיבת תגובה