וילונות ונציאנים לבית

וילונות ונציאנים

וילונות ונציאנים

רבים אשר שומעים את המונח וילונות ונציאנים מגלגלים בראשם את התמונה של תריסי השלבים המוכרים מהמשרדים. או קי, אז לא הלכתם רחוק מידי, וילונות אלו בנויים פחות או יותר על אותו עיקרון, בו ישנו בסיס של שלבים אשר בעת ההזזה נצמדים זה לזה, עד לקבלת אטימה מוחלטת של החלון מפני אור השמש. אולם, התפתחות הטכנולוגיה, יחד עם העיצוב המודרני, הפכו את עולם הוילונות מקצה לקצה, כאשר וילונות מן הסוג הזה אינם מזכירים כלל את התריסים הקדומים. וילונות מן הסוג הזה מגיעים במגוון רחב של גוונים ועיצובים, ולעיתים הבחירה בסגנון הוילון אשר מתאים לחדרי הבית עשויה להיות קשה. איך בוחרים את הוילון המתאים ביותר? כל התשובות במאמר הבא.

 

בחירת וילונות ונציאנים לבית

הנה לכם מספר טיפים חשובים לבחירה של וילונות ונציאנים לבית:

  • מידות: כיום ניתן להזמין וילונות אלו בכל גודל ובכל מידה. הקפידו למדוד את הגדלים של החלונות בחדרים השונים, ובהגיעכם לבחור את הוילונות, כבר תהיו מצוידים במידות להם אתם זקוקים.
  • הצללה: אם ברצונכם ליצור הצללה מלאה בחדרים שונים בבית, חשוב שתבחרו וילון גדול בסנטימטר וחצי מהמשקוף של החלון, על מנת להעניק לחדר הצללה מושלמת.
  • חדרי הבית: חשוב מאוד להתאים את סוג הוילון לכל אחד מחדרי הבית השונים. וילון אשר יתאים למטבח לא יתאים לחדר השינה או לחדר הילדים. אם אינכם בטוחים כיצד להתאים את הוילון לחדר אליו הוא מיועד, תמיד תוכלו להתייעץ עם המומחים לעיצוב בחנויות השונות, ולבחור וילון מתאים על פי המלצתם.
  • חומר הוילון: וילונות מן הסוג הזה מיוצרים כיום בשוק במגוון רחב של חומרים. תוכלי למצוא וילונות עץ טבעי, פלסטיק מיוחד ואלומיניום. חשוב מאוד להתאים את החומר ממנו עשוי הוילון לאווירה הכוללת של הבית. אם הבית שלכם משרד אווירה כפרית, ודאי וילונות מעץ טבעי יהיו הבחירה הנכונה. אולם, אם ביתכם מעוצב בסגנון עירוני חדשני, יתכן ותוכלו ללכת על וילון מעוצב מפלסטיק.

 

וילונות ונציאנים – פתרון מצוין להצללה

לעיצוב הבית באמצעות וילונות ונציאנים מספר גדול של יתרונות:

  • הצללה: ראשית, וילונות אלו מסוגלים להעניק הצללה מושלמת לחדרים השונים, מבלי שאור השמש יורגש. נוסף על כך, וילונות אלו בניגוד לסוגי וילונות אחרים מאפשרים לשחק עם ההצללה, וליצור דרגות שונות של הארה.
  • יוקרה: עיצוב הבית באמצעות וילונות אלו מעניק מראה יוקרתי לכל החללים השונים. וילונות אלו מכניסים צבע וייחודיות לחלל, ויכולים להפוך גם חלונות פשוטים למיוחדים.
  • הפרדת חללים: ניתן להזמין וילונות אלו גם בגודל מאסיבי, ולעשות בהם שימוש כהפרדה דקורטיבית ומעניינת בין חללים שונים.

 

וילונות כפריט עיצובי מיוחד

אם אתם מעוניינים ליצור אווירה מיוחדת ויוקרתית בביתכם, אל תכסו את החלונות שלכם בוילונות בד סטנדרטיים, רכשו וילונות ונציאנים מסוגננים, ותוכלו לשדרג את מראה החלל בצורה מקורית ומיוחדת, וגם ליצור הצללה מושלמת בעת הצורך.

You may also like...

כתיבת תגובה