חידוש חדר אמבטיה – מה הדברים החשובים שצריך לדעת

חידוש חדר אמבטיה

חידוש חדר אמבטיה

חדר הרחצה יכול להיות חדר שולי מבחינת רבים, אם כי למרות זאת הוא יכול להיחשב גם כחדר מרכזי. לפחות פעם ביום אנחנו מבקרים בחדר הרחצה אם לא יותר, וגם האורחים שלנו יכולים להיכנס אליו. מאחר ומדובר בחדר בו אנחנו מבקרים לפחות פעם ביום, חשוב לעשות אותו מיוחד ויפה לעין. יתכן וגם אתם יום אחד נכנסתם אל חדר האמבטיה, הבטתם סביב, וחשבתם לעצמכם שהמראה שלו כבר מיושן ומשעמם. מראה מיושן ומשעמם גורם לנו להרגשה פחות נעימה, כאשר אנחנו נכנסים אל המקלחת, ולעומת זאת מראה חדש, מרענן, יוקרתי ומיוחד ייתן לנו הרגשה הרבה יותר נעימה להתעורר בבוקר, ולהיכנס אל המקלחת המדהימה שלנו.

חידוש חדר אמבטיה – דברים חשובים שכדאי לדעת

  • מתי כדאי לשפץ? – כל עוד המקלחת שלכם לא בחוץ כאשר היא חשופה לגשם, אין זה משנה מתי תשפצו כמובן את חדר המקלחת. עם זאת רבים מעדיפים לשפץ את חדר המקלחת דווקא בעונת הקיץ, וזאת בכדי שיוכלו לשהות מחוץ לבית בזמן תקופת השיפוצים, והקיץ הוא כמובן תקופה נוחה יותר. עם זאת חשוב לזכור, כי דווקא בגלל ההעדפה הרבה, והביקוש לשיפוצניקים בתקופת הקיץ, יתכן שיהיה קשה להשיג תאריך בתקופה קצרה, ויהיה עליכם לסכם עם שיפוצניק הרבה מראש על השיפוץ.
  • עלות – העלות של שיפוץ חדר המקלחת תהיה בהתאם לגודל החדר שלכם, ובסוג השיפוץ שאתם מעוניינים בו. במרבית המקרים העלות נעה בין 9000 שקלים ל 20,000 שקלים לשיפוץ. זאת כמובן ללא עלותם של הכלים הסניטריים, אותם אתם רוכשים בנפרד.

המלצות להפיכת חדר האמבטיה ליוקרתי ומעניין

  • ריבוי מראות – סביר להניח שמעולם לא נתקלתם בחדר מקלחת ללא מראה. המראה היא חלק בלתי נפרד מחדר המקלחת. אך נסו להיזכר בחדר שהיה מבעל כמה מראות המעניקות צורה מעניינת לחדר? ריבוי מראות הופך כל חדר מקלחת פשוט למעניין ויוקרתי יותר.
  • כלים מפורזלים – אם עדיין לא שמעתם את המושג "פרזול" הוא מושג המתייחס לעיצוב של מתכות שונות. דוגמה לכלים מפורזלים: ידיות הארון שלכם. חדר הרחצה הוא אחד החדרים המכילים כמות לא קטנה של כלים מפורזלים. כאשר אתם רוכשים כלים סניטריים, נסו ללכת על פרזולים מיוחדים של צורות מיוחדות המעניקות ייחודיות לחדר שלכם.
  • מתלים למגבות – ואם כבר דיברנו על כלים מפורזלים, כלי אחד שבהחלט משדרג חדרי רחצה הם המתלים למגבות. יש משהו מיוחד במתלה המגבות, כאשר הן מסודרות עליו בצורה כל כך מסודרת ומושלמת, שללא ספק מזכיר בתי מלון יוקרתיים, שאנחנו נכנסים ורואים את המגבות מסודרות כל כך יפה.

השראות לחידוש חדר אמבטיה

מחפשים השראה לחדרי אמבטיה מעוצבים? היום זה קל מאוד לקבל השראות מעיצובים מעניינים במיוחד. היכנסו אל האינטרנט, והקישו באחד ממנועי החיפוש "עיצובים לחדרי רחצה", חפשו תמונות של עיצובים שונים, ודמיינו את חדר הרחצה הבא שלכם בראש. בהצלחה!

You may also like...

כתיבת תגובה