טיפים לאחסון רהיטים

אחסון רהיטים

אחסון רהיטים

אם אתם עומדים לעבור דירה בזמן הקרוב, לטוס לחו"ל לזמן ממושך, או לבצע שיפוצים בבית שיארכו מספר ימים, ייתכן שתאלצו או תרצו לאחסן את הרכוש שלכם בבית במקום בטוח. בין הרכוש היקר והחשוב ביותר הוא הרהיטים שלנו בבית, שחלקן כמובן גם הכבדים ביותר והגדולים ביותר. במסגרת שיפוצים או מעבר דירה, חשוב מאוד לשמור את הרכוש במקום טוב ומוגן. אם לא מדובר ברכוש רב ניתן לנסות ולאחסן אצל קרוב משפחה שלכם, אך ברוב המקרים מדובר בכמות לא קטנה שחייבת אחסנה במקום המיועד לכך. על כן הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חברה לאחסון רהיטים. אך לפני שאתם בוחרים בחברה כזו, יש כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב, לבדוק ולהיות בטוחים שאכן הרכוש שלכם יהיה בידיים טובות. לפניכם כמה טיפים לאחסון רהיטים.

טיפים לאחסון רהיטים – מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברה?

אז כמו שאמרנו, הדרך הטובה ביותר לשמור על הרכוש שלכם בבית הוא באמצעות אחסונם בחברת אחסנה. אלו הגורמים החשובים שעליכם לבדוק על החברה לפני בחירתכם:

  • מקצועיות – כמו בכל תחום אליו תפנו, מקצועיות היא אולי הגורם הכי חשוב לכל חברה. תחשבו על זה כמו פירמידה של גורמים כאשר מקצועיות היא התחתונה ביותר, שמחזיקה את שאר הגורמים. ללא מקצועיות, אף גורם אחר לא באמת ישנה.
  • מיקום המחסנים – מדובר בכמות לא קטנה של רכוש מהבית שלכם, שדורשים הסעה אל המקום וחזרה ממנו כאשר אתם חוזרים למגורים בו (או עוברים למקום חדש). על כן מיקום המחסנים של החברה חשוב לא פחות עבורכם, בכדי שלא תצטרכו לבצע נסיעות רבות מדי.
  • אחסנה נכונה – זכרו שעל כל שטח בו מאוחסן הרכוש החברה תגבה כסף מכם. על כן חשוב שתראו שאכן מתבצעת אחסנה נכונה של הרכוש. באחסנה נכונה הכוונה שהחברה תנצל את כל המרחב שלה בצורה המרבית, ולא תגבה מכם כסף על חלל שאינו מנוצל כראוי.
  • שמירה ובטיחות – שמירת הרכוש שלכם היא גם בין הגורמים החשובים ביותר. חשוב לבדוק שהחברה מקפידה לשמור על הציוד כראוי. מבחינת גניבות, חשוב לראות שיש ברשות החברה מערכת אבטחה טובה, מבחינת בטיחות, חשוב לראות שיש במקום גלאי עשן וציון לכיבוי אש.

רישיון לספק שירותי אחסנה

טיפ נוסף שהוא בין החשובים ביותר מבין הטיפים לאחסון רהיטים שלנו הוא לבחור בחברה בעלת רישיון לספק שירותי אחסנה. רישיון זה הוא כמו כל רישיון של כל בעל מקצוע או עסק, וחשוב לבדוק זאת לפני שאתם בוחרים בחברה.

בחרו בחברה נכונה ותוכלו להיות בראש שקט

גם במקרה בו אתם טסים לחו"ל, או במקרה בו אתם משפצים את הבית, חשוב מאוד לשמור על הרכוש שלנו בידיים טובות. בחרו בחברת אחסנה נכונה, וללא ספק תוכלו להיות בראש שקט שהציוד שלכם נשמר בידיים טובות.

You may also like...

כתיבת תגובה