כלי עבודה רב שימושיים: מולטיטול

מולטיטול

מולטיטול

למרות שבמקרים רבים כאשר יש צורך בשיפוץ פונים לאנשי מקצוע, בכל בית נוהגים להחזיק כלי עבודה בסיסיים למטרת עבודות קטנות. בין אם זה פטיש, מסמרים, ברגים ומברגים. ישנן עבודות קטנות אשר לא צריך תואר או הכשרה בכדי לבצע אותן. הכלי הבא הוא ללא ספק אחד שיתאים גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, המעוניינים לשדרג את עבודתם. כלי עבודה רב שימושי או בשמו הלועזי מולטיטול הוא ללא ספק כלי שמשפר פלאים את העבודה לכל אחד, בין אם זה לקוח פרטי או בין אם זה לקוח עסקי. אז מה הוא המולטיטול? האם כדאי לרכוש אותו? למי הוא מתאים? הכל בהמשך.

מולטיטול – כלי עבודה רב שימושי

המולטיטול כשמו כן הוא – מדובר במכשיר נפלא שיכול לבצע מגוון רחב של פעולות. בעבר היינו זקוקים לארגז כלים ולמגוון רחב של כלים, על מנת לבצע עבודות שונות, אך בעזרת המולטיטול הבודד נוכל לבצע מגוון עבודות עם מכשיר אחד שעומד לרשותנו. לפניכם כמה מהפעולות ביצוע של המולטיטול:

  • חיתוך – תוכלו לבצע פעולות חיתוך פשוטות בעזרת המולטיטול, אם ברצונכם לחתוך פינות לדוגמה.
  • שיוף – המולטיטול מאפשר לבצע גם שיוף של פינות בהתאם לצורך.
  • חיתוך מסמרים אם אתם מעוניינים בחיתוך מסמר בולט גם זאת אופציה של המולטיטול.
  • ניסור – יעיל לעבודות עם עץ. ניתן לנסר את העץ בצורה פשוטה, ולאחר מכן לשייף אותו לגימור.

בחירת כלי עבודה רב שימושי

המולטיטול משווק על ידי מספר חברות שונות בשוק. מרביתם מבצעים את העבודה מעולה, ולכן החלוקה המרכזית שלהם נעשית על פי סיפוק הכוח שלהם:

  • מולטיטול חשמלי – הוא מולטיטול אשר מקבל את הזרם מהחשמל, ומתחבר ישירות אל נקודת חשמל.
  • מולטיטול נייד נטען – המולטיטול הנטען הוא בעל סוללה שמחזיקה למספר שעות עבודה (ניתן לרכוש סוללות נוספות בנפרד). הוא נטען באמצעות שקע חשמלי, ולאחר מכן מתופעל על ידי הסוללה שלו.

כמובן שהבחירה היא בהתאם לבעל המכשיר. אם אתם אנשי מקצוע בתחום שעובדים זמן רב, יתכן ותעדיפו את המולטיטול החשמלי, מאחר ואתם תשתמשו בו רבות במהלך היום. אם השימוש שלכם לא יהיה מרובה, תוכלו ללא ספק ליהנות יותר מהמולטיטול הנייד שלא נזקק לנקודת חשמל. עם זאת, המנצח הוא ללא ספק המולטיטול הנייד, וזאת לאחר העובדה שהוא יכול לעבוד כמו המולטיטול החשמלי במקרה בו הסוללה נגמרה. ניתן לחבר אותו לחשמל, במקרה והסוללה הסתיימה ולעבוד איתו כשהוא מקבל את מקור הכוח מהחשמל.

פשוט וקל עם מולטיטול אחד

אין צורך להסתמך על מגוון כלים רחב לכמה עבודות. המולטיטול הוא כלי עבודה רב שימושי עם אפשרויות רבות, שבהחלט יהפכו לכם את העבודה לקלה יותר ופשוטה יותר. אם עדיין לא רכשתם מולטיטול, זה הזמן שלכם.

You may also like...

כתיבת תגובה