לינולאום דמוי פרקט

לינולאום דמוי פרקט

לינולאום דמוי פרקט

זה הזמן להכיר את הפתרון לשמירת הפרקט נקי ללא מאמץ: לינולאום דמוי פרקט – ההוכחה שריצוף פרקט יכול להיות נוח, עמיד והכי חשוב, פרקטי!

  • שפע דגמים, צבעים ועיצובים נפלאים לבחירתכם
  • קל ונוח לניקוי ולתחזוקה
  • אידיאלי למקומות ציבוריים ולעסקים – עמידות מצוינת בפני שחיקה
  • המוצרים בעלי תווי תקן ישראליים ואירופאים

למה כדאי לבחור בלינולאום דמוי פרקט?

בעוד שבנושא היופי רבים יטענו כי אין תחרות לרצפת עץ טבעי, הרי שבפן הפרקטי יש לה חסרונות רבים: דרישות הניקוי המחמירות, היעדר העמידות הטובה בפני רטיבות, השחיקה הטבעית וכו'. אי לכך, חיקוי מלאכותי של קורות העץ בחומר פולימרי כלינולאום מצליח להתגבר על בעיות אלו בנקל, תוך השגת האפקט הוויזואלי המבוקש.

 כל היתרונות של לינולאום פולימרי:

  • חוזק ועמידות – בניגוד לעץ הרך, לינולאום דמוי פרקט הינו עמיד במיוחד, הן בפני שחיקה והן בפני רטיבות ולחות. אינכם צריכים להגן על הפרקט היקר ללא הרף, שכן הייצור הפולימרי מבטיח שיופייה של הרצפה ימשיך לפאר את החלל במשך שנים ארוכות, ללא בלאי ניכר.
  • נוחות באחזקה – אין צורך בחומרי ניקיון מיוחדים, וגם לא בהוראות ניקוי מחמירות. כל כתם או לכלוך מוסר בקלות מהרצפה, וללא מאמץ מיוחד.
  • אפשרויות עיצוב מגוונות יותר –  הלינולאום דמוי פרקט מציע אופציות רבות ומלהיבות לשילובי צבעים ודגמים ברצפה אחרת: אם זה הוספה של חלק צבעוני בגוון אחיד, ואם זה שילוב של שני עיצובים דמויי עץ בגוונים שונים. הכל פתוח לבחירתכם.

הבחירה הטובה והחכמה – לבית ולעסק

הריצוף הפולימרי דמוי הפרקט מציע שילוב מנצח של עיצוב מרשים, איכות ונוחות, ההופך אותו לבחירה האידיאלית, בעיקר במקומות בהם נדרש פתרון לשטחים גדולים, החשופים לשחיקה רבה. פנו לחנויות המתמחות בייבוא פרקטים מסוג זה, בעיקר תוצאת חו"ל, ותיהנו מייעוץ מקצועי, הכוונה וכמובן התקנה בביתכם. כי ריצוף פרקטים ברחבי הבית מעניק תחושה כפרית, משפחתית וחמימה וגורם לאזור מגוריכם להיראות מזמין ומפנק.

You may also like...

כתיבת תגובה