מדפים לחדרי ילדים

מדפים לחדרי ילדים

מדפים לחדרי ילדים

מדפים בחדרי ילדים הם אולי הפתרון הזמין והיעיל ביותר לארגון החדר בצורה קלה, נוחה ובטוחה. מדפים בחדרי ילדים משמשים לספרים, צעצועים, משחקים, ואפילו בגדים ושאר דברים שהילד מכניס ואוגר בחדרו. את המדפים יש לבחור בקפידה, על מנת שיהיו מספיק חזקים לשאת את המשקל שמיועד להם, ויש להקפיד על התקנתם הבטוחה ובגובה שיהיה נגיש לילדים.

מדפים לחדרי ילדים – פרקטיקה לצד אסתטיקה

מדפים הם פריטים מאד פרקטיים, אבל חשוב שיהיו גם מאד אסתטיים, ובמיוחד בחדרי ילדים. כיום מגמות העיצוב לוקחות את חדרי הילדים למחוזות מאד אסתטיים וצבעוניים, עם דגש על אחידות המראה, לעומת אוסף של רהיטים ללא קשר בינהם. אבל למרות הטרנד המקסים הזה, אסור לשכוח שבסופו של דבר זהו חדר החיים של הילד שבו הוא ישן, משחק עם חברים, מנגן, קורא, מכין שיעורים, משחק במשחקי מחשב וצופה בטלויזיה, ובו הוא אוגר את כל מה שהוא מוצא. אז נכון שחדרי ילדים מעוצבים נראים נפלא בצילומים, אבל חמש דקות אחרי שתכניסו ילד לחדר כזה, הוא כבר יראה אחרת לגמרי, והעיצוב עצמו לא ממש יורגש. לפיכך יש לתכנן את חדר הילדים, ולעצב אותו בדרך פרקטית שתשרת את צרכי היום יום של הילד, ולא רק את הרצון שלכם שהחדר יראה "כמו בסרטים". מדפים הם הפתרון היעיל ביותר לשם כך, וניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות שישתלבו גם עם עיצוב החדר.

מדפים לכל צורך בחדר הילדים

את החפצים בחדר הילדים יש לסווג לפי משקלם וגודלם לפני שבוחרים מדפים לחדר מכיוון שחפצים שונים זקוקים לחוזק וגודל שונה. לדוגמא:

  • מדפי ספרים
  • מדפי בגדים
  • מדפי צעצועים
  • מדפי משחקים אלקטרונים
  • מדפים לחדרי ילדים

מדפי ספרים חייבים להיות מאד חזקים ועמידים, ויש להצמיד אותם לקיר בצורה בטיחותית, ולעומתם מדפי בגדים יכולים להיות הרבה יותר קלים. כיום ניתן למצוא מערכות שלמות שניתן להציב אותן בחדרי ילדים – מערכות מודולריות של מדפי מתכת בצבעים מרהיבים שניתן לקבוע אותם בכל גובה שתבחרו ובכל רוחב רצוי. מדפי מתכת נחשבים לחזקים ולעמידים ביותר בתחום זה, הם אינם מחלידים, וניתן לנקות אותם בקלות גם אחרי שהילדים לכלכו אותם באופן מסיבי. ניתן למצוא כיום כוורות של מדפי ילדים, המותאמות גם בצורה וגם בחוזק לצרכים אלה, וניתן לקבל אותם בשלל צבעים מרהיבים.

גם מדפי עץ מאד פופולאריים לחדרי ילדים בגלל המראה הטבעי שלהם, אבל כיום עם המגמה לעצב חדרי ילדים ברהיטי מתכת יהיו מדפי מתכת הרבה יותר מתאימים לצרכים אלה.

פתרונות מודולרים ממתכת יכולים להוות את הפתרון המשולם לכל הצרכים בחדרי ילדים החל מן הספרים הכבדים ועד לאחרון פריטי הלבוש המבקשים אחסון מהיר ונגיש. פתרונות אלה מאפשרים את סידור החדר בקלות, ומציאת כל פריט ללא כל בעייה.

You may also like...

כתיבת תגובה