כיצד מזמינים מעקה למדרגות?

מעקה למדרגות

מעקה למדרגות

אם אתם עוברים לדירה חדשה, או מתכוננים לשיפוץ נרחב, או שאתם בעצמכם קבלנים של פרויקט בניה, דבר אחד ברור – אתם תמיד תרצו להזמין מראש מעקה למדרגות. תפקיד המעקה הוא כפול. מצד אחד – עליו לשמש כאביזר פרקטי אשר מסייע לבטיחות של כל מי שעושה שימוש במדרגות. מן הצד השני, המעקה הוא גם פריט עיצובי ודקורטיבי חשוב, שלא ניתן להתעלם ממנו. אז מה לוקחים בחשבון כשמזמינים מעקה למדרגות?

קריטריונים לבחינת מעקה למדרגות

 

  • בחירת חומר – מאיזה חומר מכינים מעקה למדרגות? על פי רוב, מדובר כמובן על מתכת. אולם כאן עולה השאלה – באיזו מתכת מדובר? כמו כן, האם נהוג לשלב חומרים נוספים במעקה ממתכת כמו למשל זכוכית, עץ, פלסטיק, וכיו"ב. כדאי לברר את הנתונים הללו, עם הגורם שמכין את המעקה.

 

  • עיצוב – העיצוב של מעקה למדרגות הוא קריטי לא פחות מן העובדה שהמעקה אמור לשמש כאביזר בטיחותי. המעקה הוא פריט אשר קשה עד בלתי אפשרי להתעלם מהמראה שלו ומהתרומה שלו לחדר המדרגות, או למדרגות שיש בתוך הבית. כך או כך, המעקה צריך לתרום לעיצוב הכללי של המתחם, כאשר יש מגוון רחב מאד של עיצובים למעקות – מודרני, קלאסי, מינימליסטי, כפרי, וכיו"ב.

 

  • יחס מקצועי ואישי – חשוב מאד לוודא, שכאשר אתם מזמינים מעקה למדרגות, שהגורם שמכין לכם את המעקה הנ"ל, ייתן לכם יחס אישי. אל תסתפקו בגורם אשר מציע לכם לבחור מעקה מתוך קטלוג. אתם יכולים להזמין גם עיצוב אישי לגמרי, דרך גורמים מקצועיים בתחום הפרזול והעבודה עם מתכות.

ליהנות מכל העולמות

 

בשורה התחתונה, כל עוד תקפידו לפנות למקום מקצועי במיוחד, בעל ניסיון בתחום, ותדעו כמובן לפרט מה רצונכם מן המעקה – הרי שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממדהימה. זכרו שגם אם הידע שלכם בתחום הוא מועט יחסית – אפשר לפנות למספר גורמים מקצועיים בשאלות, בכדי שתוכלו להבין מה הוא המעקה אשר ייתן לכם מענה.

You may also like...

כתיבת תגובה