עיצוב הבית באמצעות מרקיזות

עיצוב הבית הפך בשנים האחרונות לטרנד מאד נפוץ. אנשים רבים מעסיקים מעצבי פנים כדי לשוות לבית שלהם מראה מעוצב בסגנון שאותו הם אוהבים. כדי להצליח בכך יש לרדת לכל הפרטים החל מעיצוב החללים בבית, דרך בחירת ריהוט, צבע, גופי תאורה והצללה וכדומה. אחד התחומים המתפתחים מבחינת עיצוב הבית הם פתרונות הצללה ומתוך המגוון הרחב שמצוי כיום מרקיזות הם אולי האלמנטים היפים ביותר.

מהן מרקיזות?

מרקיזות הן פתרונות הצללה שמתאימות לכיסוי חלונות, מרפסות של דירות, מרפסות של מסעדות ובתי קפה, בכניסות לעסקים שונים וכדומה. מקריזה היא למעשה פתרון הצללה בעלת נפח היכול לכסות פתח שלם באופן מלא. המרקיזה בנוייה מכמה שלבים שניתנים לפתיחה מלאה בעת הצורך או לשמש ככיסוי מפני השמש הישירה או מפני הגשמים בחורף.

מרקיזות מותאמות באופן ספציפי לכל פתח וניתן לרכוש אותן בצורות שונות לרבות:

  • עם כיסוי בד דראלון
  • עם כיסוי PVC
  • עם קונסטרוקציה ממתכת קלה
  • עם קונסטרוקציה מעץ חזק
  • עם הדפסים שונים ובצבעים מגוונים

יתרונות עיצוביים של מרקיזות

מרקיזה נחשבת לאלמנט פרקטי ועיצובי כאחד. מצד אחד היא מעניקה הצללה מירבית מפני השמש או הגשם וניתן לפתוח או לסגור אותה בשלבים שונים כך שתתאים בדיוק לצורך בכל שעות היום, ומצד שני היא מגיע בעיצובים מרהיבים שניתן להתאים אותם לכל סגנון עיצוב של בית או דירה. את המרקיזה ניתן להזמין בצבעים שונים או בהדפסים מגוונים ולבעלי עסקים ניתן להדפיס על הבד את שם העסק וכדומה.

מרקיזות יש להזמין במקומות מקצועיים ומומלץ להגיע לאולמות תצוגה על מנת להתרשם מהצורות השונות שלהם. בנוסף, ניתן להזמין גם מרקיזות חשמליות הניתנות לפתיחה וסגירה על ידי מתג או שלט רחוק או לחבר אותן למערכות "בית חכם" להפעלה מרחוק.

You may also like...

כתיבת תגובה