מה חשוב לדעת על ניקוי וילונות?

אם רכשתם וילונות במיטב כספכם, הרי שאתם וודאי תרצו לשמור עליהם נקיים לאורך זמן. יחד עם זאת, תאונות קורות מעת לעת – אפשר שהילד בטעות שפך כוס משקה על הווילון, אפשר שהשערות של הכלב נדבקו על הווילון והן לא יורדות, או שאפילו לכלוך עיקש מבחוץ נדבק לווילון, והותיר כתם שלא יורד. בכל המקרים הללו, מומלץ בחום ליצור קשר עם שירות מקצועי של ניקוי וילונות, בכדי שתוכלו לקבל מענה מעולה.

מדוע ליצור קשר עם שירות ניקוי וילונות מקצועי?

  • טיפול מורכב – הטיפול בווילונות הוא טיפול מורכב, ושונה מאד מהניקוי עבור בדים אחרים. לא פעם, הווילונות עשויים מבד טבעי לגמרי שרגיש הרבה יותר, ולכן יש לנקות אותו בצורה זהירה, כאשר ניקוי חובבני, עלול לגרום להרס של הווילון לצמיתות.
  • ניקוי יבש – ברוב המקרים, בכדי לנקות את הווילון, יש צורך בשירות של ניקוי יבש. מאחר שבבתים הפרטיים שלנו אין מכונות של ניקוי יבש, ואלו נמצאות רק אצל מכבסות מקצועיות – יש למסור אליהן את הווילון לטיפול.
  • כביסה מקצועית – בחלק מהמקרים, אפשר שיהיה אפשרי לכבס את הווילון ולא לבצע בהכרח ניקוי יבש. עם זאת, גם במקרים אלו הפניה לחברה מקצועית נחוצה, שכן יש צורך בטיפול פרטני מאד – לעתים זוהי כביסה ידנית, בטמפרטורה מסוימת, ולמשך זמן מוגבל, ושימוש בחומרים ייחודיים – ועדיף להשאיר זאת בידי המקצוענים.
  • טיפול מסור – אי אפשר להשוות בין טיפול חובבני, אפילו אם קראתם את כל ההוראות ורכשתם את כל החומרים המתאימים, לבין הטיפול המנוסה והמקצועי, של אנשים אשר מבצעים ניקוי וילונות באופן קבוע, ועל כן מן הסתם גם התוצאה הסופית תהיה הרבה יותר טובה.

לא לבזבז זמן

אם קרה המקרה והתלכלך לכם אחד מהווילונות שלכם, כדאי למהר ולא לבזבז זמן. פנו בהקדם האפשרי לשירותי ניקיון מקצועיים לניקוי הווילונות שלכם, ותוך זמן קצר ומספר ימי עבודה, תוכלו לקבל את הווילון מחדש כשהוא נקי לגמרי.

You may also like...

כתיבת תגובה