סוככים וסוגי סוככי זרועות פופולאריים

סוככי זרועות

סוככי זרועות

סוככי זרועות משמשים לקוחות במגזר העסקי והפרטי לצורך קירוי והצללה. סוכך סטנדרטי הוא למעשה הצללה מתקפלת, עשויה מחומר גמיש. היתרון של הסוכך מהבחינה הזו הוא אפשרות הקיפול הנוחה לקראת הקיץ, או הפריסה בימי חורף גשומים. החומר הגמיש יכול להיות בד או כל תחליף סינטטי אחר המייצר עמידות וחוזק. את ההתקנה של הסוכך אפשר לבצע על מסגרת נעה, וכך לתפוס אותו היטב בחצר, מעל החלון או במרפסת.

סוככים נחשבים לפיתרון אידיאלי עבור כיסוי שטח חשוף. את הסוככים ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים וצורות. בעלי עסקים משתמשים בסוכך בתור שטח פרסום, ומנצלים את הגודל שלו לצורך הוספת כתובות, פרסומות וכדומה. לעומת זאת, לקוחות פרטיים מעדיפים להתמקד ביתרונות האסתטיים של סוככי זרועות וסוככים אחרים, וכך לשלב אותם עם המראה הכללי של עיצוב הבית.

היכן מתאים סוכך מרקיזה ומי משתמש בסוככי זרועות?

כל לקוח יכול למצוא את הסוכך המתאים לו ולייצר הצללה, קירוי ופתרונות גמישים. יחד עם זאת, כדאי להכיר את סוגי הסוככים הפופולאריים והנפוצים:

א. סוכך מרקיזה – אלו סוככים עם מראה ייחודי המשלב בין אלמנטים היסטוריים לדרישות מודרניות. יש סוככי מרקיזה רחבים המיועדים למרפסת, לעומת סוככים לחניה של רכב וסוככים המספקים הצללה לגינה. מעבר לכך, נהוג להשתמש במרקיזה גם בתור סוככים עבור חלונות ואולמות תצוגה. המרקיזה יכולה להיסגר עד הסוף, וכך להגדיל את חלל הבית או העסק, ניתן לקפל אותה כלפי מעלה כאשר אין בה צורך, ואפשר לשלב אותה עם סוככים קבועים.

ב. סוכך זרועות – זהו סוכך אידיאלי עבור חצרות בתים, גגות, פרגולות, מרפסות וכניסה לבתים או עסקים. הבד מונח על גבי זרועות מתכת או אלומיניום, הסוכך יכול להתקפל בצורה חשמלית או ידנית, וניתן למצוא במגוון רחב מאוד של דגמים וצבעים.

ג. סוכך קבוע – אי אפשר לדבר על סוגי סוככים פופולאריים מבלי להזכיר את הסוכך הקבוע. מה שהיה בעבר נחלתם של בעלי ממון בלבד הפך עם השנים לדרישה לגיטימית של כל קבלן. סוכך קבוע משדרג את ערך הנכס, נותן פיתרון מושלם לימים גשומים וסוערים, ויעיל גם בקיץ הישראלי והחם. אפשר להתקין את הסוככים הקבועים משלדת מתכת איכותית, וניתן לשלב קירוי PVC או גג קשיח.

ד. סוככים לעסקים – ההבדל העיקרי בין סוככים עבור לקוחות פרטיים לבין סוככים לעסקים בא לידי ביטוי בסגירת חורף. ברוב הבתים בישראל קשה למצוא סגירות חורף, גם במרפסות של לקוחות המתגוררים בירושלים או בצפון. לעומת זאת, כמעט כל עסק פעיל כמו מסעדה או בית קפה זקוק לסגירות מן הסוג הזה. המטרה של סוככים לעסקים היא להשתלב בסגירת החורף, ולהציע הגנה מלאה עבור הלקוחות.

לסיכום, סוככי זרועות ושורה ארוכה של סוככים פופולאריים נוספים עומדים לרשותכם לקראת החורף. כדאי לנצל את היתרונות של הסוככים הללו, ולהזמין אותם מאנשי מקצוע המתמחים בנושא.

כתיבת תגובה