עיצוב מיטות

עיצוב מיטות

עיצוב מיטות

קיים קשר ברור בין שיטות פרזול לבין עיצוב מיטות. המיטה מהווה את מרכז חדר השינה ויש לה גם תפקיד בריאותי חשוב. המיטה חייבת להיות נוחה, רחבה ומפנקת. רכישה של מיטה מתבצעת אחת למספר שנים בלבד, ולעיתים אנו עוברים גם עשרות שנים מבלי להחליף אותה. המיטה בולטת מאוד על רקע העיצוב של חדרי השינה, היא נבחרת על פי גיל המשתמשים, ולאורך הזמן היא גם רוכשת ערך סנטימנטלי.

עיצוב מיטות עם אביזרי פרזול

מוצרי מתכת, נירוסטה וברזל מהווים תוספת של יופי ויוקרה עבור הבית. אפשר להוסיף את המוצרים הללו לדלתות, אל אביזרי הזכוכית וכמובן גם אל המיטות. האיכות של המוצרים והעיצוב הייחודי של כל מוצר הם תוצאה של צבירת ניסיון לאורך שנים רבות. חומרי גלם מהסוג של מתכת, נירוסטה וברזל הם חלק חשוב מאוד בסגנון העיצוב המודרני. אפשר לראות זאת במיטות נוער ומבוגרים, בספות וכמובן גם בידיות לדלתות של מגירות, ארונות או מוצרים נלווים למטבח וחדרי אמבטיה.

הערך המוסף שמעניקים מוצרי פרזול לעיצוב מיטות אינו בא לידי ביטוי רק בהיבט האסתטי. ברוב המקרים, המראה של המיטה נקבע לפי הצבע שלה, חומרי הגלם המשמשים לייצורה וכדומה. לעומת זאת, לאביזרים המשלימים יש תפקיד בקביעת אופי השימוש במיטה. מוצרים אלו יכולים להפוך מיטה רגילה למיטה מתכווננת, להגדיל אותה או להקטין אותה. יש מוצרי תפיסה עבור המזרון, הכריות והמצעים, או מוצרים המתאימים לילדים, קשישים ובעלי מוגבלויות. טווח האפשרויות העומד לרשות לקוחות המעוניינים לנצל את מוצרי הפרזול לצורך עיצובי מיטות הוא כמעט אינסופי.

סוגים נוספים של מיטות

עיצובי מיטות מתאימים גם למוצרים שאינם מיועדים עבור חדרי השינה. קיימים סוגים רבים של מיטות, ועבור כל אחת מהן חשוב למצוא סגנון עיצוב ייעודי:

א. מיטות שיזוף – הדגש במיטות הללו הוא על אביזרי פרזול שיאפשרו הרמה או הורדה של המשענת. מיטות שיזוף מוצבות בדרך כלל מחוץ לבית, במרפסת, בחצר או על הגג. הן סופגות הרבה קרני שמש, וצריכות להיות עמידות בפני פגעי מזג האוויר.

ב. מיטות עיסוי – אלו מיטות המיועדות עבור נותני שירותים או חברות מקצועיות המתמחות בשירותי ספא, עיסוי וכדומה. מיטות עיסוי משרתות לקוחות בכל הגילאים. הייעוד שלהן הוא לעמוד במשקל רב, ולהיות יציבות גם לאורך שימוש ממושך.

ג. מיטת מעבר – יש שלב בחיי הילד בו מיטת התינוק קטנה עליו, אולם מיטת הנוער עדיין ענקית וגדולה. בשלבים אלו חשוב לרכוש מיטת מעבר המתאימה לצרכי הילד והמשפחה. כאן החשיבות הגדולה ביותר היא לשימוש במוצרי פרזול איכותיים, אמינים ותקינים.

לסיכום, כל סוגי המיטות מחייבים בחירה בסגנון עיצוב מבוקש. רוב הלקוחות מתמקדים בעיצוב מיטות רק עבור חדרי השינה, אולם כדאי לקחת בחשבון גם את שאר המיטות המלוות אותנו. מיטות אלו אחראיות על איכות החיים, ודורשות עיצוב ברמה גבוהה ככל האפשר.

You may also like...

כתיבת תגובה