שמיכות פוך מעוצבות לחדרי ילדים

שמיכות פוך

שמיכות פוך

אין ספק, כי אחד האלמנטים הבולטים בכל חדר ילדים הן השמיכות. אין ספק כי השמיכות המחממות והנוחות ביותר הן שמיכות פוך, ובמיוחד בעונת החורף הקרה. כיום נהוג לעצב חדרי ילדים במגוון צורות וסגנונות שונים, וניתן להתאים גם את שמיכת מיטת הילדים לעיצובים אלה בצורות מרהיבות.

שילוב בין עיצוב ואיכות

שמיכות של ילדים מיועדות להעניק להם חימום ונוחות מירבית בזמן השינה, כדי לאפשר להם שינה בריאה. על מנת להשיג זאת, יש להקפיד על איכות השמיכות ולא רק על עיצובן. שמיכות פוך נחשבות לשמיכות האיכותיות ביותר, שניתן להשיג כיום, ואת אלה ניתן לרכוש במספר דרגות איכות שונות. לאחר שתבחרו את שמיכות הפוך הרצוייה לכם מבחינת כושר החימום והתקציב שיש לכם, תוכלו לפנות גם לעיצוב השמיכה על ידי ציפויי שמיכה מרהיבים, שניתן להתאים אותם לכל סגנון עיצוב שתבחרו לחדר הילדים.

בחירת שמיכות פוך

לשמיכות אלה כמה מאפיינים הבאים לידי ביטוי באיכות השמיכה ובמחירה, ואלו הם:

  • סוג הבד שממנו עשוייה השמיכה
  • סוג התפירה שמקשרת בין חלקי השמיכה השונים
  • סוג המילוי של השמיכה

סוג המילוי של השמיכה הוא אולי האלמנט המכריע ביותר באיפיון איכות השמיכה ומחירה. מילויי הפוך המאפיינים שמיכות מורכבים מפוך פלומת אווז, נוצות בגדלים שונים, וגם למשקל המילוי חשיבות בקביעת איכות השמיכה. בשמיכות פוך ניתן לעשות שימוש בכל עונות השנה, וניתן להשיג שמיכה בשם "ארבע העונות", המורכבת למעשה משתי שמיכות דקות בעלות משקל שונה. על ידי שימוש נפרד בכל אחת מהן, ושילובן יחד בעונת החורף ניתן לעשות בהן שימוש גם בקיץ (הדקה והקלה ביותר) בעונות המעבר (העבה והכבדה יותר), ובעונת החורף ניתן להצמיד את שתיהן ליחידה אחת על ידי שימוש בלחצנים מיוחדים המסופקים עם השמיכה.

על מנת לשמור על נקיון השמיכות ועל אורך חיים ממושך, יש לכסות את השמיכות הללו עם ציפויים שונים, וכאן נכנס אלמנט עיצוב לפעולה.

כיסויים מדליקים לשמיכות בחדרי ילדים

אם אתם מעוניינים בשמיכות מעוצבות לחדרי ילדים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור להם ציפות וכלי מיטה תואמים לסגנון שבחרתם. כיום ניתן למצוא ציפויי שמיכות וכלי מיטה לחדרי ילדים במגוון רחב של צורות, ציורים, תמונות וצבעים, כל שעליכם לעשות הוא להתאים את סגנון הציפות לעיצוב החדר, ובכך להשלים את המראה של החדר באופן מרהיב.

בנוסף לשמיכות הפוך שאותן יש לצפות, על מנת לשמור עליהן ועל מנת לתת להן את המראה הרצוי, ניתן לעשות שימוש גם בשמיכות פיקה קלילות לימי הקיץ, וגם את אלה ניתן למצוא כיום בשלל צורות ודוגמאות מודפסות. תוכלו לבחור דגמים עם הדפסים של דמויות מצויירות מוכרות לילדים, ציורים של אבירים ונסיכות, כוכבי קולנוע או כדורגל וכדומה. המבחר הוא עצום והבחירה היא בידכם.

You may also like...

כתיבת תגובה