כיור נירוסטה למטבח – יתרונות וחסרונות
סקירת כיורי בלנקו איכותיים

כיור נירוסטה למטבח – יתרונות וחסרונות

כיור נירוסטה למטבח – יתרונות וחסרונות:

כיור המטבח שלנו משמש אותנו פעמים רבות במהלך השגרה היומית, וייתכן שאנו אפילו לא שמים לב למספר הפעמים שבהן אנו משתמשים בו!
בעת בחירת כיור מטבח, עומדת בפנינו ההתלבטות לגבי סוג הכיור שעלינו לבחור, כשהאופציות הן מרובות ומגוונות.
בין החומרים השונים שמהם מיוצרים כיורי המטבח – נוכל למצוא גם כיורי נירוסטה, שעליהם ידובר בהרחבה במאמר הבא.
כיור נירוסטה למטבח – יתרונות וחסרונות.

תפקידו של כיור המטבח:

על אף שאנו מסתכלים על כיור המטבח שלנו כמובן מאליו, אם נעצור ונחשוב על כך לרגע – נבין כמה רבה היא השפעתו על שגרת החיים שלנו.
הכיור לא משמש אותנו רק כשאנו שוטפים כלים, אלא מהווה נקודת מים זורמים שבה כל דיירי הבית משתמשים לעתים תכופות.
בין אם מדובר במילוי קערת המים של הכלב, או בשטיפת ידיים שהתלכלכו – כיור המטבח שלנו פוגש אותנו אינספור פעמים במהלך היום!

סוגים של כיורי מטבח:

כיורי מטבח מיוצרים מחומרים שונים – למשל נירוסטה או סיליגרניט, ומסתבר שכל חומר טומן בחובו יתרונות וחסרונות אחרים.
החומרים שמהם עשויים כיורי המטבח – צפויים להשפיע על תחושתנו, איכות העבודה שלנו, ואפילו על בריאותנו ובריאות שאר דיירי הבית!

כיור נירוסטה למטבח – יתרונות וחסרונות:

את המושג "נירוסטה" אנו בטוחים שכולכם כבר שמעתם, ולמעשה מדובר באחד החומרים הפופולאריים לייצור כיורים. אנו יכולים למצוא סוגים שונים של כיורים מנירוסטה, למשל כיורים של המותג העולמי "בלנקו" או כיור נירוסטה איקאה.
מה הופך את הנירוסטה למועדפת כשאנו מדברים על כיורי מטבח?

סקירת ברזי חמת מומלצים

בעת שנסייר באגפי הברזים של החנויות השונות, או כשנעשה זאת בצורה דיגיטלית ברשת – נוכל להתרשם מהמגוון העצום של ברזי המטבח הקיימים בשוק.
ניתן לרכוש ברזי מטבח של חברות שונות,

חלקן הן חברות ישראליות ואחרות – מקורן בחו"ל.
אחת החברות הישראליות המובילות בתחום ייצור ברזי המטבח – היא חברת "חמת", המייצרת ברזים איכותיים כבר שנים רבות.
המאמר הבא מביא סקירת ברזי חמת מומלצים, שתעזור לכם בבחירת הברז הבא שלכם!

חברת "חמת":

חברת חמת הוקמה כבר בשנת 1944 כחברה שעסקה בתחום הברזל, ועם השנים החלה להתמחות ולהתמקד בעיקר בתחום הברזים. כיום מדובר באחת החברות המובילות בתחום, ומוצריה נמכרים לא רק בארץ – אלא גם בגרמניה וארה"ב!

סקירת ברזי חמת מומלצים:

אם חשקה נפשכם בברז חמת למטבח – אנו לגמרי מבינים אתכם.
ברזי חמת נחשבים לאיכותיים ועמידים, ולכן הם נמכרים ברובן המכריע של החנויות העוסקות בתחום הכלים הסניטריים וכלי המטבח.
אילו סוגים של ברזים למטבח מציעה חברת חמת?

ברז נשלף מדגם אוורסט:

ברז נשלף למטבח "חמת" מאפשר לנו את היתרון של הגעה לכל סביבות הכיור, וכך אנו יכולים לנקות שאריות מזון בקלות ובנוחות. דגם אוורסט מהווה את הפסגה של הברזים הנשלפים, ומעבר לנוחות הבלתי מתפשרת – הוא מתאפיין גם בעיצוב עוצר נשימה.

ברז סוללה רותם:

הברז של חמת מדגם סוללה רותם, מחובר לקיר המטבח שלנו – וזאת בשונה מרוב הדגמים האחרים. עבור אנשים רבים, ברז מטבח המחובר לקיר הוא עדיף, מכיוון שהוא אינו פוגע בניקיון העיצובי של הכיור. יתרון נוסף לברזים מסוג זה הוא המחיר, ובעוד הדגמים האחרים יכולים לטפס בקלות מעל 1000 שקלים, את הדגם הזה תוכלו למצוא במחיר של בין 200 ל- 300 שקלים.

ברז פרח:

ברזים מסוג פרח הם בין הפופולאריים ביותר בהיצע של חברת חמת, והם מגיעים בצורות ובדגמים רבים. ברזים אלו מעוצבים כברזים נמוכים יחסית, והם בעלי ידית אחת המווסתת בין המים החמים והקרים. בין השאר תוכלו למצוא ברזי פרח עם ראש נשלף, כאלו עם מוט ישר או מעוגל, בגימור מתכת מבריק או בשילוב צבעים אחרים, ועוד.

ברזי Vintage:

חברת חמת מציעה ברזים בניחוח של פעם, שיסחטו מבטים מהופנטים מכל מי שיעבור במטבח שלכם! ניתן למצוא כמה דגמים מסוג הברזים הללו, וכל אחד מהם טומן בחובו תחושה אחרת וייחודית. חלק מהברזים הם בעלי ידית אחת, ואחרים מצוידים בשתי ידיות למים חמים וקרים – ממש כמו שהיה פעם!

בחירת ברז חמת למטבח:

כאמור, חברת חמת היא בין המובילות בארץ ובעולם בייצור ברזים. כדי לא להתבלבל מהמגוון, מומלץ לחשוב עם עצמנו מה באמת אנחנו מחפשים. החליטו מהו התקציב שלכם, נסו להבין מהם הרגלי השימוש שלכם בברז, וכמובן – אל תשכחו לקחת בחשבון את עיצוב שאר המטבח!

הנירוסטה היא מתכת שאינה מחלידה, וזה הופך אותה לאידיאלית כשאנו מדברים על מוצר שחשוף לרטיבות באופן תמידי. בנוסף – הנירוסטה היא מתכת חזקה יחסית, והיא עמידה במיוחד בפני שחיקה. יתרון נוסף שקשור בעיקר לעניין הנראות: הנירוסטה קלה במיוחד לניקוי, ובאמצעות העברת מטלית פשוטה אנו מקבלים ברק נוצץ שמאפיין מוצר חדש!
כל אלו הופכים את הנירוסטה לחומר קלאסי לייצור כיורי מטבח, ותוכלו להיתקל בה בבתים פרטיים, מטבחי מסעדות, ועוד.

חסרונות כיור מטבח מנירוסטה:

אחרי שדיברנו בשבחה של הנירוסטה, האם יש דברים נוספים לומר? או שאולי הכל מושלם?
ובכן, כמו כל חומר – גם לנירוסטה שלנו יש מספר חסרונות כשמדובר בייצור כיורי מטבח.

בתור התחלה, עבור מי מאיתנו שרגיש לרעש – כדאי לקחת בחשבון שעבודה עם כיור נירוסטה היא הרבה יותר רועשת! שומעים היטב את רעשי הדחת הכלים, ואפילו את המים הזורמים על הכיור. חיסרון נוסף הוא חיסרון עיצובי, והוא אומר שפעמים רבות נמצא שכיור נירוסטה אינו מתאים לקו העיצובי של המטבח שלנו. הנירוסטה מתאימה יותר לסגנון עיצוב מודרני ותעשייתי, ואם המטבח שלנו מתאפיין בעיצוב שונה – זה בהחלט עלול ליצור ניגוד מסוים בעין.

כתיבת תגובה